Slipovka Smile Lúka

Kód: 4182
Neohodnotené
Značka: Meracus
€6,30
Skladom (1 ks)

Slipovka z rady Meracus Smile je určená pre slabú menštruáciu alebo ako "poistka" - je nepriepustná. Cena za 1 kus.

Detailné informácie

Podrobný popis

Látková slipová vložka Meracus Smile

Ekologická a príjemná varianta klasických intimiek je vhodná počas dní slabej menštruácie alebo ako intimka, ktorá chráni spodné prádlo i mimo dni menštruácie. Táto slipovka je nepriepustná. Môžete ju tiež použiť ako poistku k menštruačnému kalíšku alebo hube.

Prečo si zabezpečiť intímnu vložku k menštruačnému kalíšku (či hube)?

  • pri začiatku používania si ešte nie ste istá správnou manipuláciou s kalíškom a tenká vložka vám ušetrí nervy "čo keď mi kalíšok pretečie"
  • pri veľmi silnej menštruácii môže kalíšok pretekať - využite slipovú vložku
  • pri povolenom svalstve panvového dna kalíšok často netesní a slipová vložka môže byť vhodným doplnkom. (Povolené svaly súvisia napríklad s vekom alebo so sedavým spôsobom života a možno ich posilniť pomocou špeciálnych cvikov k posilneniu svalstva panvového dna.)

Starostlivosť: Vložky perte do 60°C na šetrnom pracom programe. Perte najlepšie v ekologickom pracom prostriedku, ktorý v sebe neobsahuje bielidlá (odporúčame značku Ulrich či Yellow&Blue). Nepoužívajte odstraňovače škvŕn obsahujúce rozpúšťadlá. Pri sušení v bubnovej sušičke je nutné dbať na opatrnosť. Zvoľte šetrný proces so zníženou tepelnou aktivitou (teplota, doba sušenia). Žehliť miernou teplotou.

Dĺžka: 17 cm, šírka 6 cm alebo 7 cm (podľa zapnutej patentky).

Materiál: 100 % bavlna; 80% bavlna, 20% polyester. Vrch tvorí jemný kojenecký plyš a bavlna. Nepriepustnosť zabezpečuje PUL vrstva. Na vložkách môžu byť značky z výroby, tie ale po prvom vypraní zmiznú. Patentky vyberáme tak, aby farebne ladili a môže sa stať, že sa budú líšiť od tých uvedených na fotke.

Odporúčame:
Pre krátke uschovanie vložiek pred a hlavne po použití použite nepriepustnú taštičku.

Zaujali vás látkové menštruačné vložky a chcete sa dozvedieť viac?
Prečítajte si článok Látkové vložky.