Posilňovač panvového dna KegelSmart

Kód: 4494
1 hodnotenie
Značka: Intimina
€90
Na objednávku

Šikovný pomocník pre posilovanie svalov panvového dna.

Detailné informácie

Podrobný popis

KegelSmart - trenér panvového dna

Šikovný pomocník k posilovaniu svalstva panvového dna. Prístroj KegelSmart sa stane vašim malým osobným trénerom, ktorý vyhodnotí stav vašeho panvového svalstva a potom nastaví potrebnú úroveň posilovania (ponúka celkom 5 úrovní cvičenia). Nastaví cvičebný program na mieru a úplne sa tak prispôsobí vašim individuálnym potrebám. Jeho používanie pri precvičovaní svalov panvového dna je jednoduché a zároveň bezpečné.

Aj keď sú Kegelove cviky už dlho známe a je mnoho žien, ktoré toto cvičenie praktikuje, je bohužiaľ mnoho tých, ktoré tieto cviky nerobia dobre. Také cvičenie potom viac škodí ako pomáha. Práve preto byl vyvinutý tento prístroj v spolupráci s odborníkmi. Prístroj KegelSmart vás vedie krok za krokom správnym posilovaním.

Ako KegelSmar funguje?

Podľa stavu vašeho panvového svalstva prístroj KegelSmar vyberie celkom z 5 úrovní cvičení. Tieto úrovne sa pri zlepšovaní stavu vašeho panvového dna menia. Pri každom použití prístroja bude použitá taká úroveň, ktorá bola vybraná podľa predchádzajúceho cvičenia.

kegelsmart-pro-panevni-dno

Keď prístroj začne vibrovať, stiahnite svaly panvového dna a držte ich stiahnuté po celú dobu vibrácie. Po prerušení vibrácie uvoľnite svalstvo panvového dna a odpočiňte si. Potom začne prístroj opäť vibrovať a vy cvičenie opakujete. Po prerušení vibrácie opäť svalstvo uvoľníte. Takto dookola po dobu jedného cvičebného cyklu. Jeden cvičebný cyklus trvá zhruba 5 minút.

Čo môžete získať vďaka posilovaniu svalov panvového dna?

Posilovať svalstvo panvového dna je vhodné pre všetky ženy, ale obzvlášť sa hodí pre ženy, ktoré potrebujú posilniť svalstvo po pôrode, pri menopauze alebo pri problémoch s inkontinenciou.

Posilovanie panvového svalstva pomáha:

  • pri inkontinencii
  • pri poklese panvových orgánov ženy (maternica, močový mechúr, močová trubica, črevá)
  • pri ochabnutí a poranení svalstva pri pôrode
  • pri problémoch v bedrovej časti chrbtice
  • po gynekologických operáciach
  • pri sexuálnych problémoch (zlepšuje sa zážitok a intenzita pri orgazme)

Upozornenie: Pokiaľ ste tehotná, alebo ste počas posledných 12 mesiacov rodila, poraďte sa so svojim gynekológom o bezpečnosti cvičenia a použití prístroja KegelSmart. Používajte prístroj iba podľa návodu - vložený do pošvy k precvičovaniu svalstva panvového dna. Nepoužívajte ho, pokiaľ máte akékoľvek príznaky sexuálne prenosnej choroby, zápal či akékoľvek gynekologické problémy.

Tento prístroj bol vyvinutý s podporou lekárskeho poradenského zboru (zostaveného z gynekológov a odborníkov na oblasť zdravého lona) vo Švédsku. 
Povrch prístroja je z lekárskeho silikónu.

Čistenie a skladovanie

Prístroj je vodeodolný. Umývajte ho pred a po každom použití antibakteriálnym mydlom či prostriedkami k tomu určenými, ako je napríklad Antibakteriálny čistiaci sprej Intimina. Nikdy nepoužívajte čistiace prostriedky, ktoré obsahujú alkohol, benzín či acetón, lebo tieto látky by mohli narušiť prirodzené prostredie pošvy a tiež poškodiť silikónový povrch prístroja. Uschovávajte prístroj v antibakteriálnom vrecku.

Pre jednoduchšie zavedenie môžete prístroj KegelSmart navlhčiť lubrikačným gélom na vodnej báze, napríklad lubrikačným gélom Intimina. Nepoužívajte gély na báze silikónu, tie by mohli spôsobiť, že bude povrch trvale lepkavý.

Pred prvým použitím si dobre preštudujte príbalový leták.
Do prístroja je potreba jedna AAA (1,5 V) batéria, ktorá nie je súčasťou balenia.

Pre viac informácií: