Antibakteriálny čistiaci sprej Intimina

Kód: 4212
Neohodnotené
Značka: Intimina
€13,50
Skladom (1 ks)

Čistiaci sprej vhodný k dezinfekcii menštruačného kalíška i pomôcok pre sebapotešenie. Objem 75 ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

Antibakteriálny sprej Intimina

Tento rýchlo pôsobiaci čistiaci sprej je vyvinutý špeciálne pre čistenie intímnych pomôcok. Môžete ho používať na dezinfekciu menštruačného kalíška alebo erotických hračiek. Sprej Intimina s výťažkami prírodných látok je jemný, ale efektívny. Vaše pomôcky zanechá čisté a bezpečné pre ďalšie použitie a predĺži ich životnosť.

Použitie: Sprejom postriekajte celý povrch veci, ktorú chcete dezinfikovať. Ponechajte cca 5 sekúnd pôsobiť a potom opláchnite čistou vodou. Osušte handričkou alebo uterákom (bez obsahu ľanu). Sprej je vhodný k použitiu na silikón, TPE a latex. Neobsahuje alkohol.

Upozornenie: Zamedzte kontaktu s očami. Neprehĺtajte. Skladujte mimo dosah detí.

Objem 75 ml.

Zloženie: voda (Aqua), butylenglykol (Butylene Glycol), glycerol (Glycerin), sodík C14-16 (Sodium C14-16), sulfonát olefinu (Olefin Sulfonate), laurylsulfát sodný (Sodium Lauryl Sulfate), lauroamfodiacetát disodný (Disodium Lauroamphodiacetate), Poloxamer 184 (Poloxamer 184), decylglukosid (Decyl Glucoside), extrakt z harmančeka modrého (Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract), thymol (Thymol), fenoxyetanol (Phenoxyethanol), DMDM Hydantoin (DMDM Hydantoin), trietanolamin (Triethanolamine)"