Intimka Jane Akvarel

Kód: 4560
2 hodnotenia
Značka: Meracus
€4,60
Skladom (3 ks)

Intimka z rady Meracus Jane je určená k ochrane prádla alebo pre slabú menštruáciu - nie je nepriepustná. Cena za 1 ks.

Detailné informácie

Podrobný popis

Látková intímna vložka Meracus Jane

Ekologická a príjemná varianta klasických intimiek je vhodná počas dní veľmi slabej menštruácie alebo ako intimka, ktorá chráni spodné prádlo i mimo dni menštruácie. Táto intimka nie je nepriepustná. Môžete ju tiež použiť ako poistku k menštruačnému kalíšku alebo hube.

Prečo si zabezpečiť intímnu vložku k menštruačnému kalíšku (či hube)?

  • pri začiatku používania si ešte nie ste istá správnou manipuláciou s kalíškom a tenká vložka vám ušetrí nervy "čo keď mi kalíšok pretečie"
  • pri veľmi silnej menštruácii môže kalíšok pretekať - využite slipovú vložku
  • pri povolenom svalstve panevového dna kalíšok často netesní a slipová vložka môže byť vhodným doplnkom. (Povolené svaly súvisia napríklad s vekom alebo so sedavým spôsobom života a možno ich posilniť pomocou špeciálnych cvikov k posilneniu svalstva panvového dna.)

Starostlivosť: Vložky perte do 60°C na šetrnom pracom programe. Perte najlepšie v ekologickom pracom prostriedku, ktorý v sebe neobsahuje bielidlá (odporúčame značku Ulrich či Yellow&Blue). Nepoužívajte odstraňovače škvŕn obsahujúce rozpúšťadlá. Pri sušení v bubnovej sušičke je nutné dbať na opatrnosť. Zvoľte šetrný proces so zníženou tepelnou aktivitou (teplota, doba sušenia). Žehliť miernou teplotou.

Rozmery: dĺžka cca 18 cm, šírka 4,5 cm alebo 5 cm (podľa zapnutej patentky).

Materiál: 95 % bavlna, 5 % elastan; 80 % bavlna, 20 % polyester; 100 % bavlna.
Dotyková vrstva je z príjemného úpletu. Spodná vrstva je z bavlny. Patentky vyberáme tak, aby farebne ladili a môže sa stať, že sa budú líšiť od tých na fotke. Na vložkách môžu byť značky z výroby, tie ale po prvom vypraní zmiznú.

Dotyková a spodná vrstva: Všeobecne u vložiek Meracus platí, že na spodnej vrstve (tej, ktorá je na nohavičkách) je našitá etiketa. Dotyková vrstva je bez etikety.

Odporúčame:
Pre krátke uschovanie vložiek pred a hlavne po použití použite nepriepustnú taštičku. 
Zaujali vás látkové menštruačné vložky a chcete se dozvedieť viac? 
Prečítajte si článok Látkové vložky.