Denná vložka Jane Bamboo ružová

Kód: 9268
Neohodnotené
Značka: Meracus
€7,60
Skladom (2 ks)

Látková denná vložka Meracus Jane je určená pre dni normálnej i silnejšej menštruácie. Uvedená cena je za 1 kus.

Detailné informácie

Podrobný popis

Látková denná vložka Meracus Jane

Hygienická pomôcka pre dni menštruácie - ekologická a príjemná varianta klasických vložiek. Vložka je vhodná pre dni normálnej i silnejšej menštruácie. Spodnú vrstvu dennej vložky tvorí nepriepustné (ale priedušné) froté so záterom a vďaka vysokej savosti možno vložku použiť i počas dní silnejšej menštruácie alebo v noci.

Tip: Látkové denné vložky sú vhodné ako doplnok k menštruačnému kalíšku pre ženy, ktoré majú veľmi silnú menštruáciu a kalíšok im prvé dni preteká (skúste ale i slabšiu "poistku ku kalíšku", látkovú slipovku). Denné vložky sú vhodné tiež pre obdobie šestonedelia (kedy odporúčame nepoužívať menštruačný kalíšok ani tampóny).

Starostlivosť: Vložky perte na 40°C, max do 60°C na šetrnom pracom programe. Perte najlepšie v ekologickom pracom prostriedku, ktorý v sebe neobsahuje bielidlá (odporúčame značku Ulrich či Yellow&Blue). Nepoužívajte odstraňovače škvŕn obsahujúce rozpúšťadlá. Pri sušení v bubnovej sušičke je nutné dbať na opatrnosť. Zvoľte šetrný program so zníženou tepelnou aktivitou (teplota, doba sušenia). Žehliť na miernej teplote len z bavlnenej a plyšovej strany.

Rozmery: dĺžka 21,5 cm, šírka 5,5 cm alebo 6 cm (podľa zapnutej patentky).

Materiál: 53% bambusová viskóza, 47% bavlna; 80% bavlna, 20% polyester; 100% bavlna laminovaná polyuretánom. Dotyková vrstva je z príjemného materiálu, ktorý je kombináciou bavlny a bambusu, nepriepustnosť zaisťuje priedušná bavlnená vrstva laminovaná polyuretánom. 
Na vložkách môžu byť značky z výroby, tie ale po prvom vypraní zmiznú. Patentky vyberáme tak, aby farebne ladili a môže sa stať, že sa budú líšiť od tých na fotke.

Odporúčame:
Pre krátke uschovanie vložiek pred a hlavne po použití použite nepriepustnú taštičku.

Zaujali vás látkové menštruačné vložky a chcete se dozvedieť viac?
Prečítajte si článok Látkové vložky.


Dodatočné parametre

Kategória: Látkové vložky
Hmotnosť: 0.05 kg