WUKA

O značke WUKA

V roku 2017 vznikla značka WUKA ako prvý výrobca opakovane použiteľných a nepriepustných menštruačných nohavičiek vo Veľkej Británii. Jednalo sa o ženský start-up, kedy názov WUKA je skratkou anglického Wake Up Kick Ass. Krédom značky je, že by vás počas menštruácie nemalo nič brzdiť. Misiou značky je, aby udržateľný životný štýl bol prístupný všetkým, a nie iba luxusom pre pár vyvolených. Jednorázové hygienické pomôcky sa preto snaží nahradiť pohodlným a udržateľným menštruačným prádlom.

Všetky nohavičky majú vysoký a široký klin, ktorý zadržiava krv i úniky moču, možno ich teda používať i pri inkontinencii.

  • Nohavičky samotné sú vyrobené z rôznych udržateľných materiálov – tencel, biobavlna či recyklovaný nylon.
  • Všetky modely sú vegánske.
  • Vybrať si môžete hneď z niekoľkých savostí.
  • Nohavičky WUKA neobsahujú žiadne PFAS (perfluorované a polyfluorované látky), ktoré v minulosti používala napr. známa značka THINX.
  • Sú navrhnuté vo Veľkej Británii a vyrobené v Číne v továrni, ktorú prevádzkuje rodina 3 sestier, s certifikácíou GOTS a BCI a auditom továrne na férové pracovné podmienky.
3 položiek celkom
34327 wuka ultimate lace hipster
€22,50

Menštruačné nohavičky pre normálnu a silnejšiu menštruáciu.

Kód: 5628/XS
34189 4 menstruacni plavky wuka bikini
€32

Menštruačné plavky - len spodný diel - pre slabšiu menštruáciu alebo ako poistka k ďalšej menštruačnej poistke. Vhodné i na plávanie.

Kód: 5616/S
34213 jednodilne menstruacni plavky wuka 03
€63

WUKA Jednodielne menštruačné plavky vhodné na kúpanie či plávanie pri slabej menštruácii.

Kód: 5619/XS

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom