Funny Bra - farebné ramienka k podprsenkám

Konečne som našla podprsenku, ktorá mi tak skvelo padne. No čo, že je sýto zelená, rovnako som nadšená! No áno, ale do toho nového trička, čo sa zaväzuje za krkom ani do tých večerných šiat sa teda nehodí. Tie ramienka moc žiaria a vypadá to fakt divne. Ešte že som si prezieravo dopredu kúpila priehľadné silikónové :-).

Hmmm, tiež to tak nejak nie je ono ... nie sú totiž úplne priehľadné. Zdá sa mi, že zožltli alebo čo. No, nič lepšie s tým teraz nevymyslím. Musím bežať ...

ruzova-funnybra

Nie, toto ďalej znášať nebudem. Vypadá to blbo a ešte sa v tom človek hrozne potí. Silikónové ramienka už nikdy viac! Predsa už niekto musel vymyslieť možnosť farebných vymeniteľných ramienok, aby sme sa my dámy mohli zladiť s oblečením i náladou. Áno, samozrejme, vymyslel, ale k nám táto novinka akosi ešte nedorazila. Super ... :-(.

cierna-funnybra

No dobre, viac čakať nebudem. Zariadim sa po svojom. Farebné vymieňateľné ramienka k podprsenkám priveziem ja a začnem ich tu u nás predávať. Aj my Češky a Slovenky sme dámy s vkusom, chceme sa obliekať pekne, rôznorodo a pritom zladene a pohodlne. A basta!

cervena-funnybra

Rôznofarebné vymeniteľné ramienka k podprsenkám sú konečne tu a ja vám ich pod značkou Funny Bra ponúkam :-). Vyskúšajte a zamilujete si ich ako ja. Už nebudete musieť voliť medzi pohodlím a krásou. Od teraz budete mať oboje zaraz :-).

... napísala nadšená a kreatívna Alena. Preložila Zuzana.