Lunay hygienické potreby z bio bavlny

S veľkou radosťou vám predstavujeme a v našom eshope vítame slovinské vložky a tampóny značky Lunay. Rozšírili sme tak našu ponuku o ďalšie jednorázové pomôcky z bio bavlny, ktoré sú oproti tým konvenčným šetrnejšie a zdraviu prospešnejšie. Okrem toho predstavuje značka Lunay tiež krásne designové balenie, do ktorého sa nejedna žena zamiluje už na ten prvý pohľad... 

menstruacia-lunay

Firma Lunay – naša misia

Tatjana Potokar predstavuje hlavnú „misiu a víziu“ značky Lunay:

Hygienické pomôcky z ekologickej bavlny sme vytvorili pre ženy, lebo ich zdravie je pre nás na prvom mieste. Mnohé dnešné výskumy totiž ukazujú na to, že veľké problémy (mykózy, zápaly), ktorými ženy môžu trpieť, úzko súvisia s používaním klasických menštruačných pomôcok. Tie sa vyrábajú zo syntetických materiálov a konvenčne pestovanej bavlny. Tieto pomôcky totiž nedovoľujú ženskej pokožke volne dýchať a svojou “nerozložiteľnosťou” poškodzují aj prírodu.

Byť ženou je tak naplňujúce! Myslíme si, že byť ženou je niečo nádherného. To je hlavnou správou, ktorú chceme ženám predávať. Firmu Lunay sme vytvorili pre ženy, aby vďaka používaniu našich pomôcok mohli pociťovať väčší pocit vďačnosti k sebe samej, ostatným a životu všeobecne.

Tip: o tom ako sa líši konvenčne pestovaná bavlna od tej bio, sa môžete dočítať v článku Prečo nosiť spodné prádlo z bio bavlny?.

Lunay žena je spokojná, šťastná a s radosťou sa stará o svoje zdravie a záleží jej na ekológii.

Lunay žena vyzýva ostatné ženy aby cítili (a ctili) silu vnútri v sebe.

Lunay žena verí, že menštruácia nie je prekážkou, ale je prirodzeným procesom, ktorý sa každý mesiac odohráva v ženskom tele. 

menstruacne-vlozky-lunay

Produkty značky Lunay

Výrobky Lunay sa líšia nie len svojim zložením, ale tiež svojim designovým balením. To jasne ukazuje na to, pre koho sú výrobky určené. Pre ženy. Sú nádherne pestré, farebné a zaujmú niejednu Bohyňu. :)

Prečo si vybrať vložky a tampóny Lunay?

  • Sú vyrobené zo 100% prírodnej bavlny (vnútorná i vonkajšia časť).
  • Sú hypoalergénne, čo snižuje riziko podráždenia kože a alergické reakcie.
  • Neobsahujú parfém a superabsorbenty.
  • Nie sú chemicky bielené.
  • Sú bez obsahu chlóru a dioxinu.
  • Neobsahujú plastické časti, ktoré by mohli prísť do kontaktu s pokožkou a podráždiť ju.
  • Vďaka obsahu prírodnej bavlny sú veľmi savé a môžete sa na ne spoľahnúť.
  • Sú dermatologicky testované.
  • Gynekológovia odporúčajú používanie produktov intímnej hygieny z čistej prírodnej bavlny.

Značka Lunay ponúka 4 typy vložiek a 3 typy tampónov z bio bavlny. Vybrať si môžete z vložiek slipových, denných nočných a pozor! - tiež z vložiek Retro. Tie sú veľmi jemné a hodia sa pra ženy po pôrode, gynekologickom zákroku či pre ženy, ktoré s ľahkou nostalgiiou chcú spomínať na dobu minulú.

Okrem klasických veľkostí tampónov Normal a Super prináša značka Lunay tiež veľkosť Mini, ktorá sa skvelo hodí pre dievčatá či ženy so slabšou menštruáciou.

Názov Lunay bol odvodený od ženskej energie, mesiaca, mesačných fáz, s ktorými je ženský menštruačný cyklus neodmyslitelne spojený. Značka Lunay ponúka ženám možnosť kráčať cestou zdravia. Dáva im totiž možnosť vybrať si prirodzené, zdravé a bezpečné výrobky ako protiváhu ku konvenčným pomôckam, ktoré sú často plné chémie. Zároveň spoločnosť Lunay podporuje pozitívny postoj k menštruácii ako takej. Rozširuje povedomie o význame prírodných materiálov a výhodách výrobkov z nich vyrobených.

Lunay produkty boli vyrobené špeciálne pre vás – moderné ženy, ktorým záleží na tom, aká pomôcka sa dostáva do kontaktu s citlivou intímnou oblasťou. Lunay vložky a tampóny sú vyrobené zo 100% bio bavlny a k vašej pokožke sa chovajú veľmi priteľsky a láskyplne.

Výrobky značky Lunay si môžete kúpiť v eshope Maluna.cz.