Éterický olej Eukalyptus globulus

Kód: 5309
Neohodnotené
Značka: Nobilis Tilia
€8,50
Na objednávku

Éterický eukalyptový olej účinne napomáhá pri infekciach dýchacích a močových ciest. Objem 10 ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

Éterický olej Eukalyptus globulus Nobilis Tilia

Jeden z najúčinnejších olejov pri infekciách ORL, dýchacích a močových ciest, napomáha vykašliavaniu a celkovo posilňuje, pôsobí proti kožným baktériám a kvasinkovým infekciám, uľavuje pri reumatizme, svalových bolestiach a neuralgiách, ničí choroboplodné zárodky v ovzduší. Má korenistú, intenzívnu gáfrovú vôňu.

Výrobok je zložený z čistých prírodných látok, neobsahuje synteticky upravené látky ani konzertvanty. Vhodné pre vegánov.

Použitie: Pridajte 3-5 kvapiek do vody v aromalampe alebo požadovaný počet kvapiek do difuzéra či inhalačnej tyčinky. Možno použiť aj k priamej inhalácii.
Nepoužívajte neriedené na pokožku, chráňte oči a chráňte pred deťmi.

Kontraindikácie: Nepoužívajte na tvár a krk deťom do 10 rokov.

Zloženie: Eucalyptus Globulus Leaf Oil (éterický olej eukalyptový), Limonene - prírodného pôvodu 

Biochemická špecifikácia: 1,8-Cineol (Eukalyptol) 62 -80 %, Alfa-Pinen ~3,75 %, Beta-Pinen ~1 %, Myrcen ~2 %

Vyrobené v Českej republike

Nobilis Tilia je značka kvalitnej českej certifikovanej BIO kozmetiky z Krásnej Lípy. Na trhu existuje už viace než 20 rokov. Produkty Nobilis Tilia majú certifikáciu CPK či CPK BIO (Certifikovaná prírodná kozmetika či Certifikovaná prírodná biokozmetika). Tieto certifikáty dokladajú, že výrobky obsahujú najkvalitnejšie rastlinné suroviny pochádzajúce z ekologického poľnohospodárstva či divokej prírody. Neobsahujú parafín, vazelínu, silikóny ani iné ropné produkty. Rovnako neobsahujú žiadne syntetické, vonné, konzervačné a farbiace látky a neboli testované na zvieratách.

"S pokorou k prírodným procesom vytvárame jedinečné prírodné produkty k rozvíjaniu harmónie a krásy. Vyvíjame a vyrábame českú ošetrujúcu aromaterapeutickú kozmetiku pre každého s otvoreným srdcom."