Menštruačné nohavičky Gentle Day

Na prvý pohľad nepoznáte, čím sa tieto nohavičky od bežných líšia. Ale keď sa im lepšie při prizriete, pochopíte, aké sú vychytané. Je to drobný detail, ktorý premení vašu menštruáciu s vložkami v pohodlnejšiu a estetickejšiu záležitosť...

menstruacne-nohavicky-gentle-day

Patentovaný design – zaručený pocit komfortu při vaší menstruaci

Tajomstvo nohavičiek Gentle Day®

Je to drobnosť a možno vás už tiež niečo podobného napadlo... Tak už to konečne niekto urobil! Menštruačné nohavičky Gentle Day® majú totiž v rozkroku kapsičku, do ktorej môžete vlepiť či zapnúť krídelká vložiek a okolitému zraku tak zostane skryté, že zrovna menštruujete. Možno to poznáte samé: prezliekate sa v spoločných šatňách napríklad pri cvičení a všemožne sa snažíte, aby vykukujúce krídelká vložiek neboli vidieť. S nohavičkami Gentle Day® tento problém odpadá a vy sa môžete bez obáv prezliekať. Tiež pokiaľ si obliekate šaty či sukňu môže kde-tu krídelko vložky vykuknúť. Opäť: s nohavičkami Gentle Day® je i tento problém vyriešený. Nohavičky samozrejme môžete nosiť i mimo dni svojej menštruácie, sú veľmi pohodlné.

Materiál nohavičiek

Nie sú to len tak obyčajné nohavičky s kapsičkou, i použité materiály sú unikátne. Nohavičky sú vyrobené z bio bavlny a obsahujú drobné percento elastanu (Prečo nosiť spodné prádlo z bio bavlny?). Tento druh elastanu sa nazýva Spandex a vyznačuje sa svojou pružnosťou a schopnosťou vrátiť sa do pôvodného tvaru. Látka sa teda nevyťahá ako čistá bavlna. Naviac je súčasťou materiálu nohavičiek vrstva SilverPlus.

Vrstva SilverPlus

Nohavičky sú antibakteriálne, lebo obsahujú ióny striebra, ktoré poskytujú pokožke dlhodobú ochranu a zaisťujú pocit sviežosti. Ióny striebra zabraňujú šíreniu baktérií a neutralizujú prípadný zápach. Vrstva striebra vydrží v nohavičkách až 50 vypraní.

menstruacne-nohavicky-gentle-day-1

Tabuľka veľkostí
Veľkosť XS S M L XL
Obvod cez boky 81-86 cm 88-94 cm 96-102 cm 104-109 cm 112-117 cm


Vyrobené v Litve, výrobca odporúča prať nohavičky na 40°C.

Zakladateľka Gentle Day® Vilmantė Markevičienė odkazuje: „Moc vás zdravím milé ženy, navrhla som pre vás špeciálne elastické nohavičky - ktoré sú naviac z bio bavlny - aby sa vaše obdobie menštruácie stalo viac pohodlné a zároveň menej nápadnejšie. Nohavičky v sebe totiž ukrývajú jedno malé tajemstvo...“

Bezpečne a pohodlne s nohavičkami Gentle Day®
  • Unikátny a patentovaný design nohavičiek vám umožní cítiť sa pohodlne a sebaisto.
  • Spodné prádlo z bio bavlny je najbezpečnejšou voľbou pre styk s citlivou intímnou oblasťou.
  • Skvelo sa hodia pre šport, pri návšteve lekára, pri masáži – skrátka kedykoľvek a kdekoľvek sa chcete cítiť diskrétne a nechcete, aby si druhí vašu menštruáciu všimli.
  • Žiadne drsné štítky či hrubé švy.
  • Veľmi pohodlné aj pri každodennom nosení.
  • Navrhnuté tak, aby ste ich mohli nosiť s Gentle Day® vložkami.

menstruacne-nohavicky-gentle-day-2

Nohavičky Gentle Day® získali niekoľko odcenení a certifikátov, napríklad Oeko-Tex® 100 eco certifikáciu a Made for health.