Lily Cup One

Kód: 4146
1 hodnotenie
Značka: Intimina
€27
Na objednávku

Jednoveľkostný kalíšok z lekárskeho silikónu navrhnutý špeciálne pre začiatočníčky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lily Cup One

Kalíšok Lily Cup One vyrába švédska firma Intimina v Číne. Je to jednoveľkostný kalíšok, navrhnutý špeciálne pre začiatočníčky, ktorý sa vyznačuje jedinečným a jednoduchým dizajnom. U tohto kalíška je možné zväčšovať veľkosť a objem. Kalíšok sa tak prispôsobí vašim potrebám od začiatku do konca vašej periódy. Mimo dni menštruácie či k cestovaniu uschovajte kalíšok do plastového púzdra, ktoré je súčasťou balenia.

Lily Cup One má štyri malé dierky po obvode, ktoré zaisťujú jeho jednoduchšie rozvinutie.

Kalíšok Lily Cup One má priemer 39 mm, dĺžku 47 mm (bez stopky) a objem 20 ml.

Ako kalíšok Lily Cup zavádzať a vybrať?

Zavádzanie menštruačného kalíška si môžete uľahčiť pár kvapkami lubrikačného gélu na vodnej báze. Uchopte kalíšok Lily Cup™ do jednej ruky a prstom druhej ruky stlačte jednu stenu kalíška, tzv. Punch down sklad. (Kalíšok je ale možné skladať i klasickým C-fold skladom . Viac informácií nájdete v článku Sklady menštruačného kalíšku). Takto zložený kalíšok vložte dnu do pošvy, kde sa rozvinie. Správne zavedený kalíšok by vás nemal nikde tlačiť a nemal by pretekať. Kalíšok vylievajte v závislosti na sile vašej menštruácie – maximálne však môže byť zavedený 12 hodín.

Pri vyberaní ho stlačte a tým zrušíte prípadný podtlak. Vyberanie vám uľahčí stopka na konci kalíšku. Kalíšok vylejte – vymyte – a zaveďte znovu.

Potrebujete viac informácií? Prečítajte si článok o kalíškoch Lily Cup na našom blogu.