Steamy Bylinná náparka Gynekologické ťažkosti

Kód: 5183
Neohodnotené
Značka: Steamy
€15
Na objednávku

Bylinná zmes pro vaginálnu náparku. Bylinky v tejto zmesi pôsobia ako preventívna očista tela pred baktériami, ktoré spôsobujú zápaly, výtok, alebo kvasinkovú infekciu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Bylinná zmes pro vaginálnu náparku

Gynekologické ťažkosti

Bylinky v tejto zmesi pôsobia ako preventívna očista tela pred baktériami, ktoré spôsobujú zápaly, výtok, alebo kvasinkovú infekciu. Majú protizápalové, antibakteriálne a antiseptické účinky.  V tradičnom bylinkárstve sa uvádza ich pôsobenie na myómy, či rakovinu krčku maternice. Upravujú menštruačný cyklus a tlmia kŕče.

Zloženie: pamajorán obyčajný vňať, rozmarín lekársky list, rumanček pravý kvet, rebríček obecný vňať, levanduľa lekárska kvet, palina pravá vňať, nechtík lekársky kvet, alchemilka obyčajná vňať, hluchavka biela kvet, ďatelina lúčna kvet, kapsička pastierska tobolka vňať

Obsah balenia:

 • 168 g – balenie pre 6 náparok

Co je to ženská naparka?

Vaginálna bylinná náparka je spomínať si na to, čo ženy dávno poznali a čo v dávnejších dobách bolo bežnou praxou. Dnes pre nás tento „návrat ku koreňom“ môže byť príjemnou očistou, ktorú si môžeme pre svoje najdrahšie klenoty dopriať. Pomocou rôznych zmesí byliniek si žena čistí pošvu i maternicu.

Prínosy bylinné náparky pri každomesačnej starostlivosti

 • celková očista lona a odstránenie toxínov z tela
 • vymiznutie pobolievania či kŕčov v brušku pred menštruáciou a počas nej
 • zlepšenie cirkulácie v oblasti lona a tiež aj väčšej citlivosti v tejto oblasti
 • revitalizácia maternice – zdravší a príjemnejší cyklus
 • zdravé pošvové prostredie bez zápachu
 • vyrovnaná hladina pošvového pH
 • upravenie pravidelnosti cyklu
 • vymiznutie migrény sprevádzajúcej menštruáciu
 • vymiznutie príznakov PMS
 • prehriatie, zvlhčenie a uzdravenie panvového dna
 • vyčistenie lona, ktoré vedie k vyššej šanci otehotnieť
 • príjemný čas strávený sama so sebou v napojení na svoje lono
 • pocit sviežosti
 • vďaka uvoľneniu nahromadených emócií môžete lepšie využiť energiu, ktorá v tejto oblasti sídli a je zdrojom vášho tvorivého potenciálu

NÁŠ TIP: K naparovaniu vám dobre poslúži drevené sedátko Steamy určené priamo k ženskej bylinnej náparke.

Monika Valová o bylinnej zmesi Steamy hovorí:

„Namíchání bylinek byl můj ryze ženský úkol. Moc jsem se na něj těšila, protože se ráda nořím do světa bylinek, jejichž vůní se nemůžu nabažit. Mým záměrem bylo skloubit svou zkušenost s bylinami, které jsem do té doby sama používala, a s bylinami, jejichž účinky se k napařování úplně nabízejí, ale nerostou všude, a tudíž si je žena není schopna zajistit z vlastních zdrojů. Vzhledem k tomu, že mé bylinné směsi nejsou určeny k popíjení jako čaj, mohla jsem se soustředit spíše než na chuť na jejich skutečné účinky. Namíchala jsem tedy do každého druhu směsi takový odvážný „multivitamin“, který jen tak na trhu nenajdete. Směsi jsou naplněné velkým množstvím bylin, jsou voňavé, s láskou namíchané, konzultované se zkušenými bylinkáři a hlavně přímo určené k vaginálnímu napařování.“

Kontraindikácie

Nepoužívajte bylinnú napárku, keď ste tehotná (a to i vtedy, pokiaľ si zatiaľ nie ste úplne istá), pri menštruácii, pri vaginálnej či kvasinkovej infekcii, pokiaľ máte na svojej intímnej oblasti nejaké otvorené rany, vredy či pľuzgiere alebo pokiaľ máte zavedené vnútromaternicové teliesko (áno, mohlo by sa uvoľniť).

V prípade, že ste po gynekologickej operácii, začnite s naparovaním až vo chvíli keď nekrvácate. Naparovanie nie je možné vykonávať v akútnom stave infekcie močového mechúra, kvasinkovej infekcii alebo bakteriálnej mykózy, v tejto dobe používajte bylinky iba vo forme sedacích kúpeľov. Neužívajte vnútorne.