Éterický olej Céder

Kód: 5369
Neohodnotené
Značka: Nobilis Tilia
€6,10
Na objednávku

Éterický cédrový olej má protiinfekčné účinky, je antiseptický a napomáha toku lymfy. Objem 10 ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

Éterický olej Céder Nobilis Tilia

Antiseptický, močopudný olej, pôsobí hlavne na infekcie močového, dýchacieho a pohlavného ústrojenstva, pomáha spriechodniť cievy a lymfatický systém (arterioskleróza, celulitída, opuchy), posilňuje vôľu a odolnosť voči vonkajšiemu tlaku. Má sladko drevitú vôňu s gáfrovým nádychom.

Výrobok je zložený z čistých prírodných látok, neobsahuje synteticky upravené látky ani konzertvanty. Vhodné pre vegánov.

Použitie: Pridajte 3-5 kvapiek do vody v aromalampe alebo požadovaný počet kvapiek do difuzéra či inhalačnej tyčinky. Možno použiť aj k priamej inhalácii.
Nepoužívajte neriedené na pokožku, chráňte oči a chráňte pred deťmi.

Zloženie: Cedrus Deodara Wood Oil (éterický olej z cédra himalájskeho)

Biochemická špecifikácia: (Z)- Alfa-Atlanton 0,5-3 %; Alfa-Himachalen 10-15 %; Beta-Himachalen 30-40 %; Gamma-Himachalen 6-10 %

Vyrobené v Českej republike

Nobilis Tilia je značka kvalitnej českej certifikovanej BIO kozmetiky z Krásnej Lípy. Na trhu existuje už viace než 20 rokov. Produkty Nobilis Tilia majú certifikáciu CPK či CPK BIO (Certifikovaná prírodná kozmetika či Certifikovaná prírodná biokozmetika). Tieto certifikáty dokladajú, že výrobky obsahujú najkvalitnejšie rastlinné suroviny pochádzajúce z ekologického poľnohospodárstva či divokej prírody. Neobsahujú parafín, vazelínu, silikóny ani iné ropné produkty. Rovnako neobsahujú žiadne syntetické, vonné, konzervačné a farbiace látky a neboli testované na zvieratách.

"S pokorou k prírodným procesom vytvárame jedinečné prírodné produkty k rozvíjaniu harmónie a krásy. Vyvíjame a vyrábame českú ošetrujúcu aromaterapeutickú kozmetiku pre každého s otvoreným srdcom."