Éterický olej Borovica

Kód: 5306
Neohodnotené
Značka: Nobilis Tilia
€6,50
Na objednávku

Éterický borovicový olej má antibakteriálne a protiinfekčné účinky, blahodárne pôsobí pri ochoreniach dýchacieho systému. Objem 10 ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

Éterický olej Borovice Nobilis Tilia

 antibakteriálne a protiinfekčné účinky, pôsobí na širokú škálu dýchacích problémov od bežného nachladnutia až po astmu, výborne uvolňuje zahlienené dutiny, pomáha pri infekciách močových ciest a reumatizme, posilňuje pri únave. Má sviežu balzamickú ihličnatú vôňu.

Výrobok je zložený z čistých prírodných látok, neobsahuje synteticky upravené látky ani konzertvanty. Vhodné pre vegánov.

Použitie: Pridajte 3-5 kvapiek do vody v aromalampe alebo požadovaný počet kvapiek do difuzéra či inhalačnej tyčinky. Možno použiť aj k priamej inhalácii.
Nepoužívajte neriedené na pokožku, chráňte oči a chráňte pred deťmi.

Zloženie: Pinus Sylvestris Leaf Oil (éterický olej z borovice lesnej), Limonene - prírodného pôvodu

Biochemická špecifikácia: Alfa-Pinen 20,3-45,8 %; Alfa-Terpinen 0,1-3,2 %; Alfa-Terpinolen <3 %; Beta-Fellandren 0,3-10,9 %; Beta-Karyofylen 0,7-3,8 %; Beta-Pinen 1,9-33,3 %; Bornyl acetát <4,2 %; Delta-3-Karen 0,4-31,8 %

Vyrobené v Českej republike

Nobilis Tilia je značka kvalitnej českej certifikovanej BIO kozmetiky z Krásnej Lípy. Na trhu existuje už viace než 20 rokov. Produkty Nobilis Tilia majú certifikáciu CPK či CPK BIO (Certifikovaná prírodná kozmetika či Certifikovaná prírodná biokozmetika). Tieto certifikáty dokladajú, že výrobky obsahujú najkvalitnejšie rastlinné suroviny pochádzajúce z ekologického poľnohospodárstva či divokej prírody. Neobsahujú parafín, vazelínu, silikóny ani iné ropné produkty. Rovnako neobsahujú žiadne syntetické, vonné, konzervačné a farbiace látky a neboli testované na zvieratách.

"S pokorou k prírodným procesom vytvárame jedinečné prírodné produkty k rozvíjaniu harmónie a krásy. Vyvíjame a vyrábame českú ošetrujúcu aromaterapeutickú kozmetiku pre každého s otvoreným srdcom."